iPhone ve iPad İçin Fotoğraf Filtreleme ve Efekt Uygulaması – Prisma İndir

iPhone ve iPad cihazlarınızda Prisma uygulaması ile sanatsal fotoğraflar hazırlayabilirsiniz. Birbirinden güzel filtreler ve efektleri kullanarak kendi fotoğraflarınızdan sanat harikası fotoğraflar elde edebilirsiniz. Fotoğraflarınızı sanki dünyaca ünlü bir ressamın elinden çıkmış gibi resimlere dönüştürebilirsiniz.


iOS İçin Prisma Uygulaması

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından birisi de hiç şüphesiz Prisma uygulamasıdır. iOS cihazlar için çıktığı günden beri büyük ilgi gören uygulama popüler bir uygulama olmasından sonra Android cihazlar için de yayımlandı.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Prisma uygulaması fotoğraflara sanatsal görünüm kazandırmada harika bir iş çıkarıyor. Fotoğraflarda özellikle kendinizi ön plana çıkarmak istiyorsanız Prisma uygulamasının filtrelerine ihtiyacınız olacak. Birbirinden güzel filtre ve efektleri ile eşsiz fotoğraflar yapmanıza olanak tanıyor.

Prisma uygulaması ile ister çektiğiniz fotoğrafı düzenleyin isterseniz de galeriden bir fotoğraf seçerek düzenleyin. Picasso gibi dünyaca ünlü ressamların kullandığı yöntemlerin yer aldığı filtreler sayesinde sanatsal fotoğraflar ortaya çıkarabilirsiniz.

prisma

Prisma Uygulaması Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 16 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem  iOS 8.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Fotoğraf Filtreleme ve Efekt Uygulaması – Prisma İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler