iPhone ve iPad İçin Futbol Menajerlik Oyunu – We R Football İndir

iOS cihazlarınızda futbol futbol menajerlik oyunu oynamak için en iyi seçeneklerden birisi de We R Football oyunudur. iPhone ve iPad için ücretsiz olarak indirilen We R Football oyununda kendi takımınızı kuruyor, oyuncular transfer ediyor ve dünya çapında maçlara çıkıyorsunuz. Grafikleri ve ses efektleri çok güzel ve gerçekçi bir futbol deneyimi sunuyor.


iOS İçin We R Football Oyunu

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad için harika bir futbol menajerlik oyunu oynamak ister misiniz? En popüler online futbol oyunlarından birisi olan I AM PLAYR oyunu isim değişikliğine giderek We R Football oldu. Online oyunu kapatarak sadece Android ve iOS platformları için geliştirilen bu futbol oyununu ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabildiğiniz bu oyunun dokunmatik kontrolleri ve grafikleri ile oldukça başarılıdır. We R Football oyununda kendi takımınızı kurup dünya çapında başarılar elde etmeye çalışıyorsunuz. Takımınızın formasında sahasına kadar her şeyini siz tasarlıyorsunuz.

Kendi kulübünüzü istediğiniz gibi özelleştirip, kendi takımınızı yaratabiliyorsunuz. Oyuncularınızı transfer etme yeteneklerini kullanarak takımınıza kazandırmaya çalışıyorsunuz. Lig ve kupa organizasyonlarına katılarak mücadele ediyorsunuz. Arkadaşlarınızı da davet ederek birlikte oyunu oynayabiliyorsunuz.

We R Football

We R Football Tanıtım Videosu

We R Football Oyunu Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 106 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: iOS 6.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Futbol Menajerlik Oyunu – We R Football İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler