iPhone ve iPad İçin Gerçekçi Araba Yarışı Oyunu – Real Racing 3 İndir Yükle

iOS işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod touch için geliştirilen Real Racing 3 oyunu, en gerçekçi araba yarışı oyunlarından birisidir. Dünyaca ünlü araba markalarının en güzel arabaları ile yarışabilirsiniz. Real Racing 3 oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


iOS İçin En İyi Araba Yarışı

EA tarafından geliştirilen en gerçekçi araba yarışı oyunlarından birisi de Real Racing 3 oyunudur. iPhone, iPad ve iPod touch için en iyi araba yarışı oyunlarından birisi olan ve Real Racing serisinin üçüncüsü olan Real Racing 3, App Store mağaza üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Real Racing 3 oyununda lisanslı 22 araba markası yer alıyor. Bu araba modelleri arasında Ferrari, Porsche, Chevrolet, Lamborghini, Mercedes-Benz, Bugatti ve Audi gibi üreticilerden 100’den fazla otomobil yer alıyor. 8 oyuncuya kadar Multiplayer yarışlar, zamana karşı yarışlar, Sosyal yarışlar ve test yarışları gibi bir çok kategoride yarışlar yapabiliyorsunuz.

Real Racing 3

Real Racing 3 oyunu uygulama içi satın almalar içermektedir. iOS 7.0 ve üzeri işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarda oyunu oynayabilirsiniz.

Real Racing 3 Video

Real Racing 3 Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 866 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: iOS 7.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Gerçekçi Araba Yarışı Oyunu – Real Racing 3 İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler