iPhone ve iPad İçin Gif Yapma Uygulaması – Giphy Cam. The GIF Camera İndir

iPhone ve iPad için Giphy Cam uygulaması ile birbirinden güzel gifler yapabilirsiniz. Giphy Cam. The GIF Camera uygulaması ile görüntülerden gif yaratabileceğiniz gibi direk telefonun kamerasından da GIF kaydı yapabiliyorsunuz. Hazırladığını GIF görüntülere efektler vererek internette paylaşabiliyorsunuz.


iOS Cihazlarda Giphy Cam İle GIF Yapın

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınızda Giphy Cam uygulaması ile harika GIF görüntüler oluşturun. Fotoğraf ve videolardan mükemmel giler oluşturabileceğiniz gibi iPhone ve iPad ile direk GIF kaydı da yapabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS cihazlarınızda Giphy Cam uygulaması ile harika gifler yapabilir ve bu gifleri efektler ve emojilerle süsleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz gifleri birbirinden güzel filtreler ekleyerek web üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde direk gif kaydı da yapabiliyorsunuz. Bir GIF kaydetmek için kırmızı düğmeye basılı tutun yeter. Kaydettiğiniz GIF görüntüleri Instagram, Twitter, Facebook Messenger ve hemen hemen her yerde paylaşma imkanı sunuluyor. Yada oluşturduğunuz gifleri kendi telefonunuza kaydedebilirsiniz.

giphy-cam-the-gif-camera

Giphy Cam. The GIF Camera Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   142 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son sürüm
İşletim Sistem  iOS 9.3 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Gif Yapma Uygulaması – Giphy Cam. The GIF Camera İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler