iPhone ve iPad İçin Google Görüntülü Arama Uygulaması – Google Duo İndir Yükle

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlar için Google Duo uygulaması ile görüntülü aramalar yapmak çok kolay. Google tarafından sunulan Google Duo isimli video arama uygulaması, en hızlı ve en basit video arama uygulaması diyebiliriz. Canlı ön izleme özelliği ile de video araması yapan kişinin görüntüsü siz telefona yanıt vermeden ekranınızda beliriyor.


iOS İçin Google Duo Video Arama Uygulaması

iOS cihazlar için Google tarafından yepyeni bir uygulama tanıtıldı. Google Duo isimli bu uygulama görüntülü arama uygulaması olarak duyuruldu. Video aramalar yapmanızı sağlayan Google Duo uygulaması çok basit ve yenilikçi bir uygulama. En hızlı ve en kolay bir şekilde görüntülü aramalar yapmanızı sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızda telefon numaranızı tanımladıktan sonra aktif olan Google Duo uygulaması hem Android hemde iOS cihazlarda kullanılabiliyor. Google Duo uygulaması üzerinden Android kullanıcıları ve iOS kullanıcıları birbirilerini görüntülü bir şekilde arayabilecek.

Google Duo uygulaması ile düşük bağlantı hızlandırında bile kaliteli video aramalar yapabileceksiniz. Aynı zamanda WiFi ile mobil ağlar arasında geçiş yaparken görüntülü arama devam ediyor. Yapılan video aramalar da uçtan uca şifreleyerek en güvenli hale getiriliyor.

Google Duo

Google Duo uygulamasının en güzel özelliklerinde birisi de canlı önizleme özelliği. Görüntülü arama yapan kişinin görüntüsünü daha telefona yanıt vermeden ekranda görüyorsunuz. Knock Knock isimli bu özellik sayesinde görüntülü aramalar çok daha eğlenceli oluyor. Ön ve arka kameralar arasında geçiş yapmak da Google Duo ile mümkün.

Google Duo Uygulama Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: – MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: iOS 8.0 veya  üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Google Görüntülü Arama Uygulaması – Google Duo İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler