iPhone ve iPad İçin Google Güvenilir Kişiler – Güvenli Konum Bildirme Uygulaması İndir

iPhone ve iPad için Google Trusted Contact yani Google Güvenilir Kişiler uygulaması internet bağlantınızı olsa da olmasa da konumunuzu güvenli kişilere bildirir. iOS cihazlarınız kapalı olsa da çalışır. Google Güvenilir Kişiler uygulaması ile acil durumlarda konumunuzu paylaşın.


iOS İçin İçin Google Trusted Contact Uygulaması

iOS cihazlar için Google Trusted Contact yani Google Güvenilir Kişiler uygulaması ile konumunuzu en güvendiğiniz kişilerle paylaşın. Google tarafından geliştirilen bu uygulama güvenlik için en yakınlarınız ile doğrudan yer paylaşımı yapmanızı sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad cihazlarınızda bu uygulama ile en yakınlarınızı ve sevdiklerinizi güvenli kişi olarak uygulamaya ekliyorsunuz ve bu kişilerin sizin konumunuza erişmelerine izin vermiş oluyorsunuz. Güvenilir kişileriniz sizden konum talep ettiğinde bunu geri çevirebiliyorsunuz ancak 5 dakika içerisinde yanıt vermediğinizde uygulama otomatik olarak son konumunuzu kişiler ile paylaşır.

Özellikle deprem, sel ve diğer doğal afet gibi durumlarda sizden haber alamayan yakınlarınız için harika bir uygulama olacak. Bu uygulama internet bağlantınız olmadığında veya telefonunuzun pili bittiğinde bile çalışıyor. Siz de kendinizi güvende hissetmediğinizde bu uygulama ile güvenilir kişilerinize konumunuzu bildirebiliyorsunuz.

google-trusted-contact-google-guvenilir-kisiler

Güvenilir Kişiler Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   – MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem  iOS 7.0 ve üzeri

NOT: iOS için uygulama henüz yayınlanmamıştır. Yayınlanınca bildirim almak için aşağıdaki linke tıklayıp kaydolun.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Google Güvenilir Kişiler – Güvenli Konum Bildirme Uygulaması İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler