iPhone ve iPad İçin Grup Oluşturma ve Paylaşma Uygulaması – Spaces İndir Yükle

iPhone ve iPad cihazlarınız için geliştirilen Google Spaces uygulaması ile küçük gruplar oluşturup paylaşabilirsiniz. İstediğiniz her konuda gruplar oluşturabilir ve arkadaşlarınızı davet ederek bu gruplarda konuşabilirsiniz. iOS için küçük grup paylaşım uygulaması olan Spaces uygulamasını ücretsiz indirin.


iOS İçin Google Spaces Uygulaması

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınız için Google tarafından yeni bir uygulama duyuruldu. iPhone ve iPad için duyurulan Google Spaces isimli bu uygulama sayesinde küçük gruplar oluşturup arkadaşlarınız ile paylaşarak bu gruplarda sohbet edebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Spaces uygulaması ile oluşturduğunuz grupların bağlantılarını arkadaşlarınız ile paylaşarak davet ediyorsunuz. E-posta yada sosyal ağlardan arkadaşlarınızı davet edebiliyorsunuz. Spaces uygulaması Google Arama, Chrome, Fotoğraflar ve YouTube paylaşım kutusu ile sizlere sunuluyor ve bütün bu servislerde Spaces uygulaması ile grup paylaşabiliyorsunuz.

Grup içerisinde arama imkanı da sunan Spaces uygulaması ile daha önce paylaştığınız şeyleri aratarak bulabilirsiniz. Uygulama içerisinde ayrılmadan fotoğraf, video ve makale paylaşabiliyorsunuz. Siz de hemen tatil zamanı, yurtdışı gezisi, hafta sonu kaçamağı, piknik gibi konularda grup oluşturup arkadaşlarınız ile paylaşın.

google-spaces

Spaces Uygulaması Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 58,7 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: iOS 9.0 veya  üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Grup Oluşturma ve Paylaşma Uygulaması – Spaces İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler