iPhone ve iPad İçin Hayrettin Sonsuz Koşu Oyunu – Hayrettin İndir

iOS cihazlarınızda ünlü komedyen Hayrettin ile yarışmaya ne dersiniz. iPhone ve iPad cihazlar için Hayrettin oyununu ücretsiz olarak indirin ve Hayrettin ile İstanbul sokaklarında koşmaya başlayın. Sonsuz koşu türündeki bu oyunda koşarken karşınıza çıkan engelleri de aşmaya çalışıyorsunuz.


iOS İçin Hayrettin Oyunu

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlar için ünlü Türk komedyen Hayrettin’in oyunu çıktı. Sonsuz koşu oyunu olarak karşımıza çıkan Hayrettin oyununu AppStore üzerinde ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hayrettin oyununda kahramanımız bildiğimiz Hayrettin oluyor. iOS cihazlarınızda Hayrettin’i kontrol ettiğiniz oyunda karşınıza çıkan engelleri sağa sola kaçarak, zıplayarak ve aşağıya doğru kayarak geçiyorsunuz. Koştuğunuz sırada karşınıza çıkan altınları da topluyorsunuz. Bu altınlar sayesinde güçlendirmeler satın alabiliyorsunuz.

iPhone ve iPad cihazlarda Facebook arkadaşlarınız ile yarışarak liderlik tablosunda adınızı bir numaraya taşıyabilirseniz Hayrettin’in kendisi ile tanışma imkanı da bulabilirsiniz.

hayrettin

Hayrettin Oyunu Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 66 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem iOS ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Hayrettin Sonsuz Koşu Oyunu – Hayrettin İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler