iPhone ve iPad İçin İnternet Hız Testi Uygulaması – FAST Speed Test İndir

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlar için Fast.com tarafından geliştirilen FAST Speed Test uygulaması ile fazla kota harcamadan internet hızınızı ölçebileceksiniz. FAST Speed Test uygulaması reklamsız bir şekilde geliyor ve özellikle 4.5G hız testi yaparken diğer hız testi uygulamalarına göre %60 daha az veri tüketiyor.


iOS İçin FAST Speed Test Uygulaması

Daha önce duyurulan fast.com isimli servis bilgisayardaki internet hızınızı ölçmeyi ve mobil cihazlardaki internet hızını ölçmeyi gerçekleştiriyordu. Şimdi de Netflix tarafından iOS cihazlar için mobil uygulama duyuruldu. FAST Speed Test isimli bu mobil uygulama sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdaki internet hızını test edebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad cihazlarınızda internet hızını ölçen FAST Speed Test uygulaması özellikle diğer hız testi uygulamalarına göre %60 daha az veri harcıyor. Yani hız testi yaparken kotanızı tüketmiyorsunuz.

En bilindik hız testi uygulamalarından birisi olan Speedtest hız testi yaparken ortalama 50 MB veri harcarken FAST Speed Test uygulaması ortalama 20 MB veri harcıyor. Şuan için sadece indirme hızını gösteren uygulama özellikle 4.5G hız testi yapmak isteyenler için en ideal hız testi uygulamasıdır.

iOS için FAST Speed Test uygulaması hem çok basit bir kullanım sunuyor hemde reklamsız olarak geliyor.

fast-speed-test

FAST Speed Test Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 800 KB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem  iOS 7.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin İnternet Hız Testi Uygulaması – FAST Speed Test İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler