iPhone ve iPad İçin Kolaj Video Yapma Uygulaması – RealTimes: Video Maker İndir

iPhone ve iPad cihazlarınız için harika bir kolaj yapma uygulaması olan RealTimes: Video Maker ile çok hızlı bir şekilde fotoğraf ve videolarınızda hikaye videoları oluşturabilirsiniz. iOS cihazlarınızda oluşturduğunuz kolaj videolarına çeşitli efekler vererek düzenlemeler yapabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.


iOS Cihazlarınızda Kolajlar Yapın

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınızda RealTimes: Video Maker ile harika kolaj videoları yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan RealTimes Video Maker uygulaması ile çok hızlı ve basit bir şekilde kolaylar yapabilirsiniz. iOS cihazlarınızda en özel anılarınıza ait video ve fotoğrafları kullanarak ve müzikler ekleyerek, efektler ekleyerek kendi hikaye videonuzu oluşturabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için RealTimes: Video Maker uygulaması ile dilediğiniz yerden videolarınızı hazırlayabilirsiniz. Çünkü uygulamanın kendi bulut depolama sistemi çalışmalarınızı kaydeder ve dilediğiniz cihaza aktarmanızı sağlar.

realtimes-video-maker-ios

iOS cihazlarınızda hazırladığınız kolajları sosyal ağ hesaplarınızda ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Videoları oluştururken dilediğiniz sahne yada fotoğrafı kopyalayabilir, videoların başlangıç ve bitiş zamanlarını seçebilirsiniz.

RealTimes: Video Maker Tanıtım Videosu

RealTimes: Video Maker Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   143 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem  iOS 7.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Kolaj Video Yapma Uygulaması – RealTimes: Video Maker İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler