iPhone ve iPad İçin Konuşan Köpek Oyunu – My Talking Hank İndir

iPhone ve iPad İçin My Talking Hank oyunu çok eğlenceli ve macera dolu bir köpek oyunudur. Çok şirin bir köpek olan Hank’i besliyor ve ona maceralarında eşlik ediyorsunuz. Söylediklerinizi tekrar eden konuşan köpek Hank ile birlikte aynı zamanda vahşi hayvanların resimlerini çekiyorsunuz.


iOS İçin My Talking Hank

iPhone ve iPad için Outfit7 tarafından geliştirilen My Talking Hank oyunu Türkçe adıyla Benim Konuşan Hank’im oyunu ücretsiz olarak indirilebiliyor. iOS işlemtim sistemli telefon ve tabletlerde oynayabildiğiniz My Talking Hank oyunu ile çok eğleneceksiniz. Hank söylediklerinizi komik sesle tekrar ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad cihazlarınızda Hawaii’nin güzel tropik adalarını Hank ile keşfedin ve orada yaşayan tüm şaşırtıcı hayvanların fotoğraflarını çekmesine yardımcı olun.

Şirin bir köpek yavrusu olan Hank, harika bir maceraya çıkıyor. Kendi köpeğiniz gibi sahipleniyor  ve ona göz kulak oluyorsunuz. iOS cihazlarınızda köpeğinizi besliyor, uyutuyor ve tuvalete götürüyorsunuz. Bir tür köpek besleme ve maceraya oyunudur.

Benim Konuşan Hank'im - My Talking Hank

iPhone ve iPad cihazlarınızdan Hank’in vahşi hayvanların fotoğraf çekmesine yardımcı olacaksınız. Aslan, su yagırı, tavşan, filamingo ve daha bir çok hayvanın resmini çekeceksiniz. Bu hayvanları yemleyerek tuzağa düşürüp resimlerini çekiyorsunuz.

My Talking Hank Video

My Talking Hank Uygulama Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   279 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   iOS 8.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Konuşan Köpek Oyunu – My Talking Hank İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler