iPhone ve iPad İçin Korku ve Bulmaca Oyunu – Limbo İndir Türkçe

iPhone ve iPad cihazlarınızda korku ve zeka oyunu oynamak için Limbo oyununu indirin. iOS cihazlar için geliştirilen ve korku dolu öğeleri ve bulmaca öğelerini bir arada barındıran oyun Türkçe dik desteği de sunuyor. Limbo’nun kaybolan kız kardeşini bulmak için karanlık bir ormanda ilerliyor ve karşınıza çıkan engelleri aşmaya çalışıyorsunuz.


iOS Cihazlar İçin Limbo Oyunu

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınız için eski oyunlardan birisi olan Limbo App Store’da. iPhone ve iPad için Korku oyunu türünde bir oyun olan Limbo, aynı zamanda Android ve PC de indirilip oynanabiliyor. iOS cihazlar için için ücretli bir oyun Limbo oyunu korku öğelerinin yanı sıra zeka ve bulmaca öğelerini de içeren bir oyundur.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad cihazlarınızda korku oyunu oynamak için Limbo’yu tercih edebilirsiniz. Kendini karanlık bir ormanda uyanırken bulan Limbo’ya kız kardeşini bulmak için yardım ediyoruz. Tehlikeli ve ürkütücü bu macerada Limbo’nun karşısına çıkan engelleri aşmasına yardım ediyor ve düşmanlarına karşı mücadele veriyorsunuz.

Limbo

Limbo Oynanış Videosu

Limbo Oyun Detayları

Lisans: 12,99 TL
Boyut: 103 MB
Dil: Türkçe
Versiyon:  Son Sürüm
İşletim Sistemi: iOS 6.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Korku ve Bulmaca Oyunu – Limbo İndir Türkçe”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler