iPhone ve iPad İçin Mafya Oyunu – Mafia 3: Rivals İndir

iPhone ve iPad cihazlar için Mafia III: Rivals oyunu bir tür RPG rol yapma oyunudur. Kendi çetenizi kurup rakipleriniz ile mafya savaşları yapıyor ve en büyük mafya patronu olmaya çalışıyorsunuz. Çeşitli silah ve araçları kullanarak mafya dünyası ile hesaplaşıp seviye etlıyorsunuz.


iOS İçin Mafia III: Rivals Oyunu

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad merakla beklenen Mafia 3 oyunu çıktı. Hem PC için Demo sürümü hemde mobil sürümü resmen yayımlandı. iOS cihazlar için bu yılın en önemli oyunu olmaya aday olan Mafia III: Rivals oyununu App Store mağazadan ücretsiz indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Mafia III: Rivals oyununun hikaye versiyonu şeklinde karşımıza çıkıyor ve bütün olayları kendi pencerenizden görüyorsunuz. Bu da sizi mafya savaşının direk içerisine çekiyor. Bir tür RPG yani rol yapma oyunu olan Mafia III: Rivals oyununda Yeni Bordeaux şehrinin kontrolünü ele geçirmeye çalışıyorsunuz.

Mafya patronu olmak için kendi ekibinizi kuruyor ve çeşitli silahlar, araçlar ve diğer savaş öğelerini kullanarak suç dünyasının patronu oluyorsunuz. Çetelere savaş ilan ediyor ve gerçek rakiplerle mücadele ediyorsunuz. Doğru stratejiyi belirlmeniz savaşları kazanmanızdaki en önemli etken olacak. Çeteleri yendikçe tecrübeniz aratacak seviye atlayacaksınız.

mafia-iii-rivals

Mafia III: Rivals Oyun Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  – MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son sürüm
İşletim Sistem  iPhone ve iPad
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Mafya Oyunu – Mafia 3: Rivals İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler