iPhone ve iPad İçin Minecraft Hikaye Modu İndir – Minecraft: Story Mode İndir Yükle

iPhone, iPad ve iPod touch için çıkış yapan Minecraft: Story Mode oyunu, Minecraft’ın hikaye modu versiyonudur. Minecraft: Story Mode oyununu iOS cihazlarınıza App Store üzerinden ücretli bir şekilde indirilirsiniz. Hikaye odaklı bir macera sunan Minecraft: Story Mode oyununda kuracağınız bir takım ile Overworld gezegeninin kaderini siz belirleyeceksiniz.


iOS İçin Minecraft: Story Mode İndirin

PC için Minecraft: Story Mode çıktıktan çok kısa bir süre sonra iOS için de Minecraft: Story Mode oyunu resmen App Store‘da yerini aldı. Minecraft oyununun hikaye modu olan Minecraft: Story Mode oyununu iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızda da oynayabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS işletim sistemli cihaz sahipleri için Minecraft: Story Mode oyununun hikayesini kısaca anlatmak gerekirse; Overworld isimli dünyada 4 kahraman bir araya gelerek korkunç bir ejderhayı yok etmeye çalışıyor. Ejderhayı yok ettikten sonra bu defa terör ortaya çıkıyor ve kahramanlarımız bu defa da terörü durdurmak için mücadele ediyor.

Minecraft: Story Mode oyununun sonunu ise sizin verdiğiniz kararlar belirliyor. Bu yüzde vereceğiniz kararlar ile kendi Minecraft hikayenizi ortaya çıkaracaksınız.

Minecraft Story Mode

Minecraft: Story Mode Tanıtım Videosu

Minecraft: Story Mode Detayları

Lisans: Ücretli
Boyut: 685 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: iOS 7.1 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Minecraft Hikaye Modu İndir – Minecraft: Story Mode İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler