iPhone ve iPad İçin NBA Basketbol Uygulaması İndir – Avea NBA İndir

iPhone, iPad ve iPod touch için geliştirilen Avea NBA uygulaması sayesinde NBA maçlarına ait video ve özet görüntülerine, NBA takımlarından son haberlere, NBA maç saatlerine ve takım istatistiklerine anında ulaşabileceksiniz.


iOS İçin Avea NBA Uygulaması

iOS işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod touch akıllı cihazlar için AVEA tarafından geliştirilen Avea NBA uygulaması sayesinde Amerika Profesyonel Basketbol ligindeki tüm takımları takip edebileceksiniz. Avea NBA uygulaması ile NBA ligindeki bütün basketbol takımları ile ilgili son haberler cebinize geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS için Avea NBA uygulaması ile aynı zamanda takımlara ait istatistikler, maç sonuçları, fikstür, özet görüntüleri ve favori takımınız yer alıyor.Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile NBA maçlarının özet görüntülerini Video bölümünde bulabileceksiniz.

NBA maçlarının saat kaçta oynanacağını öğrenebilecek ve gecenin en iyi 5 hareketini yine bu uygulama üzerinden izleyebileceksiniz. Türkçe içerikli bir NBA uygulaması arıyorsanız kesinlikle Avea NBA uygulamasını indirmelisiniz.

avea nba uygulaması

Avea NBA Uygulaması Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 3,5 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: iOS 6.0 veya üstü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin NBA Basketbol Uygulaması İndir – Avea NBA İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler