iPhone ve iPad İçin Need for Speed No Limits İndir – iOS İçin NFS: No Limits Ücretsiz Yükle

iPhone, iPad ve iPod touch için mükemmel bir araba yarışı oyunu arıyorsanız kesinlikle Need for Speed No Limits oyununu denemelisiniz. İnanılmaz grafikleri ve mükemmel gerçekçi sürüş deneyimi ile en iyi mobil araba yarışı oyunu olmayı hakediyor.


iOS İçin Need for Speed No Limits Çıktı!

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlar için Need for Speed No Limits oyunu resmen yayımlandı. Beta sürecinde olan oyun en sonunda final sürümüne terfi etti ve  iOS akıllı cihazlar için App Store üzerinden indirilmeye sunuldu.

Sponsorlu Bağlantılar

EA tarafından iPhone, iPad ve iPod touch cihazlar için geliştirilen en iyi araba yarışı oyunlarından birisi olan NFS: No Limits oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Mükemmel gerçekliği ve olağanüstü grafikleri ile araba yarışı oyunu severler için nefesleri kesen bir oyun oldu.

Oyun ücretsiz olarak sunulsa da uygulama içi satın almaların mevcut olduğunu belirtmek gerekiyor. Need for Speed No Limits oyunu iOS işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilecek en iyi araba yarışı oyunlarından birisi olmayı fazlasıyla hakediyor. Oyunde araba modifikasyonu yapabiliyor ve BMW M4, Subaru BRZ, McLaren 650S, Porsche 91 gibi onlarca lisanslı otomobil ile yarışabiliyorsunuz.

Need for Speed No Limits

Need for Speed No Limits oyununu oynayabileceğiniz cihazlar ise şunlardır;

iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad ve iPod touch.

NFS: No Limits Video

Need for Speed No Limits Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 808 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: iOS 6.1 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Need for Speed No Limits İndir – iOS İçin NFS: No Limits Ücretsiz Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler