iPhone ve iPad İçin Pinball Oyunu – Angry Birds Action! İndir Yükle

iOS işletim sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz Angry Birds Action! oyunu oldukça eğlenceli bir kızgın kuşlar oyunudur. iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu oyun pinball benzeri bir oyundur. Kızgın kuşları bir top gibi çekip fırlatıp yumurtaları kurtarıyoruz.


iOS İçin Pinball Benzeri Kızgın Kuşlar Oyunu

iOS akıllı cihazlarınız için güzel ve ilginç bir Angry Birds oyunu daha çıktı. Rovio tarafından kızgın kuşların macerası bu defa pinball benzeri bir oynanış ile karşımıza bizlere sunuluyor. Tıpkı pinball oyununda topu fırlattığınız gibi bu defa Angry Birds Action! oyununda kızgın kuşları fırlatıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı cihazlarınızda oyundaki kahramanımız Red’in yumurtaları kurtarmasına yardım ediyoruz. Kuşların köyünü basıp yumurtalarını çalan domuzlardan yumurtaları kurtarmak için oyundaki kahramanımız Red’e yardım ediyoruz.  Red’i tıpkı bir top misali çekip fırlatıyoruz ve yumurtaları kurtarıyoruz. Yumurtalar ile birlikte altınları ve diğer değerli eşyaları da topluyoruz.

Angry Birds Action!

Angry Birds Action! oyununda uygulama içi satın alma seçenekleri bulunuyor.

Angry Birds Action! Video

Angry Birds Action! Uygulama Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 378 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: iOS 8.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Pinball Oyunu – Angry Birds Action! İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler