iPhone ve iPad İçin Pokemon Oyunu İndir – Pokemon Duel İndir

iPhone ve iPad için Pokemon Duel oyunu pokemon maçlarına çıktığınız bir strateji oyunudur. Oyunu ismini Pokemon Düello olarak da Türkçe’ye çevirmek mümkün. iOS cihazlar için Pokemon Duel oyununda kendi pokemon takımınızı kuruyor ve rakip pokemonlarla maçlara çıkıyorsunuz.


iPhone ve iPad İçin Pokemon Düello Oyunu

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlar için ücretsiz olarak Pokemon Duel oyununu indirin. iPhone ve iPad için Pokemon Duel oyununda pokemonlar maçlarına çıkarak savaşıyor. Pokemon maçları yapmak için Pokemon Duel oyunu hemen iOS cihazlarınıza indirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Pokemon Duel oyunu popüler Pokemon Go oyunundan farklı olarak pokemon savaşları yapmanıza imkan tanıyor. Masa oyunu şeklinde ilerleyen Pokemon Duel oyununda iPhone ve iPad cihazlarınızda rakipleriniz ile pokemonları çarpıştırıyorsunuz.

Kendi pokemon takımınızı oluşturuyor ve pokemonları masa üzerine yerleştiriyorsunuz. Belli bir rota üzerinde ilerliyorsunuz ve rakip pokemon ile karşılaşınca savaş başlıyor. Rakip pokemon yendiğiniz takdirde masa üzerinde ilerlemeye devam ediyorsunuz.

pokemon-duel

Doğru pokemonları seçerek ve doğru strateji kullanarak rakip pokemonları yenip rekip oyuncunun üssünü ele geçiyorsunuz. Kendi üssünüzü korumak için savunmaya da geçebiliyorsunuz. Maçları kazandıkça yeni pokemonlar kazanıyorsunuz. Ayrıca pokemonlarınızın yeteneklerini geliştirebiliyor ve çeşitli pokemon eşyaları da satın alabiliyorsunuz.

iPhone ve iPad cihazlarınızda Pokemon Duel oyunu online bir şekilde gerçek rakiplere karşı oynayabiliyorsunuz.

Pokemon Duel Tanıtım Videosu

iOS İçin Pokemon Duel Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   171 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi  iOS 7.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Pokemon Oyunu İndir – Pokemon Duel İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler