iPhone ve iPad İçin Pokemon Oyunu – Pokemon GO İndir

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad için Pokemon GO oyununda birbirinden eğlenceli pokemon karakterlerini buluyorsunuz ve pokemon savaşları yapıyorsunuz. Venusaur, Charizard, Blastoise ve Pikachu gibi pokemon karakterlerini dışarıda gezerek avlıyorsunuz. Diğer pokemon oyuncuları ile pokemon savaşı yapabiliyor ve pokemon transferi yaparak koleksiyonu tamamlıyorsunuz.


iOS İçin Pokémon GO Oyunu

iPhone ve iPad cihazlarınızda meşhur Pokemon çizgi filminin oyununu oynayabilirsiniz. iOS işletim sistemi için bir tür gerçeklik oyunu da olan bu oyunda bulunduğunuz bölgeleri hem geziyor hemde pokemon karakterlerini yakalıyorsunuz. Bulunduğunuz bölgedeki doğada, tarihi yapılarda, müzelerde ve diğer gezilebilecek yerlerde pokemon arıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad cihazlarınızda önce kendi karakterinizi oluşturuyorsunuz ve daha sonra bu karakterler dışarı çıkıp pokemon avlamaya başlıyorsunuz. Sürekli dışarıda gezerek oyunu oynadığımız için oldukça eğlenceli bir maceraya çıkıyorsunuz.

iOS cihazlarınızda yakaladığınız pokemonlar ile diğer oyuncularla pokemon savaşı yapabiliyorsunuz. Pokemon GO oyununda trade sistemi yer alıyor ve sistem sayesinde pokemon transferi yapabiliyorsunuz.

Pokemon GO

Pokémon GO Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 110 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: iOS 8.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Pokemon Oyunu – Pokemon GO İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler