iPhone ve iPad İçin Solitaire Kart Oyunu – Microsoft Solitaire Collection İndir

iPhone ve iPad cihazlar için Microsoft Solitaire Collection oyununu ücretsiz indirin ve efsane kart oyununu iOS cihazlarınızda oynamaya başlayın. iPhone ve iPad için bu Microsoft Solitaire Collection oyunu içerisinde 5 farklı Solitaire oyunu yer alıyor.


iOS İçin Microsoft Solitaire Collection

Windows’un klasik oyunu Solitaire iPhone ve iPad cihazlar için çıkış yaptı. Microsoft’un Windows bilgisayarlarda yer alan Solitaire oyununu artık iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde ücretsiz bir şekilde oynayabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Microsoft Solitaire Collection oyununda toplamda 5 adet klasik Solitaire oyununu bulunuyor. FreeCell, Klondike, Spider, Pyramid ve Tripeaks isimli oyunları bu uygulamada bulacaksınız. Oyun ücretsiz ancak reklamlı bir şekilde geliyor. Reklamlardan kurtulmak için ise aylık ücret ödemeniz gerekiyor.

iOS için Microsoft Solitaire Collection oyununun aynı zamanda Xbox Live desteği de bulunuyor. Başarılar kazanmak ve arkadaşlarınız ve aileniz ile rekabet etmek için Microsoft hesabınızla oturum açmanız yeterli. Oyun verileri bulutta kaydedildiği için oyuna kaldığınız yerden Windows 10 veya iPhone ve iPad cihazınızda devam edebileceksidniz.

microsoft-solitaire-collection

Microsoft Solitaire Collection Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   166 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem  iOS 8.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Solitaire Kart Oyunu – Microsoft Solitaire Collection İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler