iPhone ve iPad İçin Survivor Arena 4’ün 1’i Oyunu – 4’ün 1’i İndir

iPhone ve iPad için 4’ün 1’i oyunu ücretsiz indirin ve oynayın. iOS için Survivor Arena 4’ün 1’i oyununu tıpkı Survivor yarışmasında olduğu gibi cep telefonlarınızdan oynayabileceksiniz. Eğlenceli ve heyecan verici iPhone ve iPad için Survivor oyununu ücretsiz indirin.


iOS İçin Survivor Arena 4’ün 1’i Oyunu

TV8 ekranlarından Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan yarışma Survivor yoğun bir izleyici kitlesine sahip. Survivor heyecanı tüm hızıyla devam ederken, ben orda olsaydım daha iyisini yapardım diyenler için de Survivor oyunu çıktı.

Sponsorlu Bağlantılar

Survivor yarışmasının en heyecanlı oyunlarından birisi olan “Survivor Arena 4’ün 1’i” oyunu şimdi iPhone ve iPAd cihazlarda. Oldukça eğlenceli bir oyun olan Survivor Arena 4’ün 1’i oyununda amacını kırmızı kutuları bulmadan ilerleyebildiğiniz kadar ilerlemek.

Survivor Arena 4’ün 1’i Nasıl Oynanır?

Her sırada 4 seçenek var ve bu 4 seçenekten birisi kırmızı kutudur. Amacınız kırmızı kutuları bulmadan yeşil kutuları bularak ilerlemek. Eğer kırmızı kutuyu bulursanız oyun bitiyor.

Oyunda ilerledikçe ve doğru kutuları buldukça “Denizyıldızı” toplayacaksınız. Bu “Denizyıldızları” ile “Survivor Shop” bölümünden alışveriş yapabiliyorsunuz. Survivor Shop’ta alışveriş yapabilmek için ise “Türk Telekom – Survivor” hattına sahip olmanız gerekiyor.

Oyunda günlük can limitiniz bulunuyor. Hakkınız bitince o gün oyunu oynayamıyorsunuz.

4'ün 1'i

4’ün 1’i (iOS) Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   158 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi  iOS 6.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Survivor Arena 4’ün 1’i Oyunu – 4’ün 1’i İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler