iPhone ve iPad İçin TRT Canım Kardeşim İndir – 2 Yaş ve Üzeri Eğitici Çocuk Oyunu

iOS cihazlar için TRT Canım Kardeşim oyunu ile çocuklar hem eğlenecek hemde öğrenecek. Müge ve Mine kardeşler oyun oynamak için anne ve babasına ev işlerinde yardım etmeleri gerekiyor. iPhone ve iPad için eğitici ve öğretici bir oyun.


iOS İçin Eğitici Çocuk Oyunu

iPhone ve iPad cihazlar için ücretsiz olarak sunulan TRT Canım Kardeşim oyunu, çocuklar için oldukça faydalı bir oyundur. iOS işletim sistemli cihazlar için çocuk gelişimine yönelik eğitici oyunlar arayan anne ve babalar TRT Canım Kardeşim oyununu indirebilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için TRT Canım Kardeşim oyunu 2 yaş ve üzeri çocuklara yönelik bir oyundur. TRT Canım Kardeşim oyunu sayesinde çocuklar Aile Sevgisi, El-Göz Koordinasyonu, Parça-Bütün İlişkisi, Yardımlaşma, Tasarlama, Üretme ve Bilişsel Beceriler kazanacak. Bu oyun çocukların gelişimlerine katkıda bulunan güzel bir oyundur.

TRT Canım Kardeşim

TRT’nin Canım Kardeşim çizgi filmi oyun olarak uyarlanıp iPhone ve iPad için çıktı. Anne ve babası ile oyun oynamak isteyen sevimli karakterlerimiz Müge ve Mine kardeşler, Jale Hanım ve Galip Bey’e ev işlerinde yardımcı olmaları gerekecek.

TRT Canım Kardeşim oyunu

TRT Canım Kardeşim (iOS) Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   267 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son sürüm
İşletim Sistemi   iOS 8.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin TRT Canım Kardeşim İndir – 2 Yaş ve Üzeri Eğitici Çocuk Oyunu”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler