iPhone ve iPad İçin Türkçe Pokedex İndir – Pokemon Listesi ve Pokemon Özellikleri Uygulaması

iOS için Türkçe Pokedex uygulamasını hemen indirin. Pokemon GO oynarken bütün pokemonların listesini ve açıklamaları bu uygulamada göreceksiniz. Pokemon GO için en iyi Türkçe Pokedex olan bu uygulama ile bütün pokemonlar hakkında detaylı bilgilere sahip olacaksınız. Pokemon oynamayı düşünenler de Türkçe Pokedex uygulaması ile oyun hakkında detaylı bilgilere sahip olabilecek.


iOS İçin Pokemon GO Türkçe Pokedex

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarında Pokemon GO oynamayı severler için Türkçe Pokedex uygulaması çıktı. Pokedex nedir öncelikle onu kısaca açıklayalım. Pokemonlar hakkında detaylı bilgiler veren ve pokemon listesi sunan uygulama demektir.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilen Türkçe Pokedex  uygulaması sayesinde pokemonlar hakkında detaylı bilgilere sahip olacaksınız. 720 adet pokemonun listede yer aldığı uygulamada yakında yeni pokemonlarda eklenecek.

iOS için Türkçe Pokedex uygulamasında pokemon hakkında kısa açıklamaya, pokemonun boy, kilo, uzunluk, istatistik gibi fiziksel özellerine, zayıf yönlerinin neler olduklarına ve ileride kazanacağı güçlere kadar oldukça detaylı bilgiler yer alıyor

Türkçe Pokedex ios

Türkçe Pokedex Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 15,4 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem iOS 9.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Türkçe Pokedex İndir – Pokemon Listesi ve Pokemon Özellikleri Uygulaması”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler