iPhone ve iPad İçin Ücretsiz Şifre/Parola Yöneticisi – LastPass Free Password Manager İndir

iPhone ve iPad için LastPass uygulaması tamamen ücretsiz oldu. iOS cihazlarınızda LastPass Password Manager uygulaması ile güçlü şifreler oluşturabilir, şifrelerinizi saklayabilir, şifreleri otomatik doldurabilir, formlar oluşturabilir ve güvenli notlar oluşturabilirsiniz.


iOS İçin LastPass Uygulaması Ücretsiz Oldu!

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınız için harika bir parola yönetici uygulaması olan LastPass’ı ücretsiz indirin.  iOS için parola oluşturma, kaydetme ve saklama uygulaması olan LastPass Password Manager bundan böyle mobil cihazlar için ücretsiz sunulacak. Şimdiye kadar mobil cihazlar için ücretli olan LastPass Password Manager uygulaması tamamen ücretsiz oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Onlarca web sitesi, banka hesabı, e-posta hesabı ve diğer üyeliklerinize ait şifreleri tek bir hesapta saklayarak parola hatırlama derdine son veren LastPass, internet hayatını fazlasıyla kolaylaştırıyor. Sadece şifrelerinizi size hatırlatmaz aynı zamanda online alışverişleriniz için formlar doldurmanızı da sağlar. Önemli bilgileriniz için de notlar oluşturabiliyorsunuz. Hem mobil hem bilgisayar hemde tarayıcılar için destek veren LastPass Password Manager uygulamasını hemen indirin ve kullanmaya başlayın.

lastpass-password-manager-ios

iPhone ve iPad cihazlarınızda onlarca parola hatırlamak yerine sadece LastPass parolasını aklınızda tutmanız yeter. LastPass uygulamasının kendi tarayıcısı üzerinden güvenli internet deneyimi de yaşamış olursunuz. Diğer uygulamalar üzerinde de giriş yaparken bilgilerinizi otomatik olarak doldurma özelliği bulunuyor.

LastPass Password Manager Videosu

LastPass Password Manager Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   64 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem   iOS 9.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Ücretsiz Şifre/Parola Yöneticisi – LastPass Free Password Manager İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler