iPhone ve iPad İçin Video ve Resim Paylaşma Uygulaması – Snapchat İndir

iPhone ve iPad cihazlar için Snapchat uygulaması anlık bir şekilde arkadaşlarınıza videolar ve resimler göndermenizi sağlayan bir uygulamadır. Snapchat ile gönderdiğiniz video ve resimler arkadaşınız tarafından görüldükten sonra Snapchat sunucularından otomatik olarak silinir. Ancak arkadaşlarınız video ve resimlerinizi ekran görüntüsü alarak yada kameraya çekerek kaydedebilir.


iOS İçin Snapchat Uygulaması

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlar için en popüler mesajlaşma uygulamalardan birisi de Snapchat uygulamasıdır. iPhone ve iPad için Snapchat uygulaması ilginç bir chat uygulamasıdır. Bu uygulama ile anlık bir şekilde arkadaşlarınız ile resimler ve videolar paylaşabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS için Snapchat uygulamasının en dikkat çekici özelliği ise gönderdiğiniz video ve resimlerin arkadaşını baktıktan sonra kendiliğinden silinmesi diyebiliriz. Telefonunuzun kamerası ile çektiğiniz fotoğrafları ve videoları gönderebildiğiniz gibi telefona yüklü olan resim ve videoları da gönderebiliyorsunuz. Gönderdiğiniz video ve resimlere arkadaşınız baktıktan sonra hemen kendiliğinden siliniyor. Özellikle gizlilik açısından oldukça güzel bir uygulama diyebiliriz.

iPhone ve iPad cihazlarınızdan gönderdiğiniz video ve resimler Snapchat sunucularından  otomatik olarak silindiği için herhangi bir hack saldırısı sonucunda sizin video ve resimlerinize kimse ulaşamıyor. Ancak burada tek sorun şudur, o da video ve resmi gönderdiğiniz arkadaşınız bunların ekran görüntüsünü alarak kaydedebilir. Ancak bu durumda da ekran görüntüsü alındı diye size bir bildirim geliyor.

iOS cihazlarınızda Snapchat uygulaması ile birden fazla kişiye toplu bir şekilde mesaj da gönderebiliyorsunuz. Uygulama içi satın alma seçeneklerini olduğunu da belirtelim.

Snapchat

Snapchat Uygulama Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 90 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: iOS 8.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Video ve Resim Paylaşma Uygulaması – Snapchat İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler