iPhone ve iPad İçin Wifi Bulma Uygulaması – Avast WiFi Finder İndir Yükle

iOS işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod touch için Avast WiFi Finder uygulaması sayesinde gittiğiniz her yerde Wifi ağlarını kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Avast WiFi Finder ile en güvenilir Wifi ağlarını görebilir, sinyal gücü en yüksek Wifi ağına bağlanabilirsiniz. Wifi şifrelerini de otomatik olarak hatırlar ve aklınızda şifre tutmanıza gerek kalmaz.


iOS Cihazlar İçin Güvenli WiFi

iPhone, iPad ve iPod touch için Avast tarafından geliştirilen Avast WiFi Finder uygulaması sayesinde gittiğiniz her yerde en hızlı ve en güvenli WiFi ağlarını bulabilirsiniz. iOS cihazlarınızda mobil internetinizi kullanarak kotanızı bitirmek istemiyorsanız Avast Wi-Fi Finder uygulamasını açın ve size en yakın Wifi ağına otomatik bir şekilde bağlanın.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad cihazlarınızda Avast Wi-Fi Finder uygulamasını açarak harita üzerindeki WiFi noktalarını görebiliyorsunuz. Her ağın ne kadar hızlı olduğunu da görebiliyorsunuz.

Güvenlik endişesi yaşıyorsanız her ağın güvenlik değerlendirmesine göz atabilir ve en güvenli ağa bağlanarak sohbetlerinizi, internet gezinmelerinizi ve e-postalarınızı güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz.

Avast WiFi Finder

Avast WiFi Finder Uygulama Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 15.5 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: iOS 9.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Wifi Bulma Uygulaması – Avast WiFi Finder İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler