iPhone ve iPad İçin Yasaklı Sitelere Giriş VPN Uygulaması – Avira Phantom VPN İndir

iOS için Avira Phantom VPN uygulaması sayesinde internette özgürce gezinebileceksiniz. Bu ücretsiz VPN programı ile bütün yasaklı sitelere giriş yapabileceksiniz. iPhone ve iPad cihazlarınızda IP adresinizi de gizleyen bu Avira Phantom VPN uygulaması, bütün verilerinizi şifreleyerek çalınmasını önler. Casuslara karşı da güvende olursunuz.


iOS İçin Avira Phantom VPN

iOS işletim sistemli cihazlar için Avira Phantom VPN programı sayesinde bütün yasaklı sitelere giriş yapabileceksiniz. iPhone ve iPad için bu VPN uygulaması verilerinizi şifreleyerek çalınmasını önler ve IP adresinizi gizler ve güvenli bir şekilde sörf yapmanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS sistemli iPhone ve iPad için Avira Phantom VPN programı Wifi noktalarında bile sizi gerçek zamanlı bir şekilde korur. iOS cihazlarınızda bu program ile IP adresinizi gizleyerek coğrafi kimliğinizin belirlenmesini engellersiniz. Özellikle bankacılık işlemleriniz için gizliliğinizi korur. Ve sizi izleyen üçüncü şahıslara karşı da sizi korur.

Yasaklı sitelere girmek de bu program ile çok kolay. Özellikle ülkemizde sık sık yasaklanan sitelere karşı konumunuzu 20 ülkeden biri olarak değiştirebilirsiniz.

Avira Phantom VPN mobil

Avira Phantom VPN programı ücretsiz ve premium seçenekler sunuyor. Ücretsiz seçenekte kayıt olan kullanıcılara 1GB veri kullanma izni verirken, kayıt olmayan kullanıcılara ise 500 MB veri kullanım izni veriliyor. Pro versiyonu satın alanlara ise sınırsız veri trafiği sunuyor.

NOT: Uygulama içi satın alma seçenekleri bulunuyor.

Avira Phantom VPN Video

Avira Phantom VPN Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 4 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem iOS 8.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Yasaklı Sitelere Giriş VPN Uygulaması – Avira Phantom VPN İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler