iPhone ve iPad İçin Yasaklı Sitelere Giriş VPN Uygulaması – ZenMate Security & Privacy VPN İndir Donwload

ZenMate iOS VPN uygulaması ile akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinden bütün engelli sitelere giriş yapabilirsiniz. En güvenli VPN uygulamalarından birisi olan ZenMate uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızla güvenli bir şekilde internet sitelerine giriş yapabilirsiniz. iOS cihazlarınızda ZenMate uygulaması ile IP adresiniz gizlenir ve internet tehditlerine karşı telefonlarını korunmuş olur.


iOS Cihazlar İçin ZenMate Uygulaması

iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilen ZenMate uygulaması ile güvenli, gizli ve bütün engelleri kaldırarak internette sörf yapabilirsiniz. Yasaklı sitelere giriş için kullanabileceğiniz en iyi VPN uygulamalarından birisi de ZenMate uygulamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için ZenMate uygulamasını ücretsiz olarak indirerek bütün engelleri kaldırabilir ve gelişmiş şifreleme özelliklerinden faydalanarak iPhone ve iPad cihazlarınızı koruma altına alabilirsiniz.

ZenMate ios

iOS cihazlarınızda ZenMate uygulaması IP adresini gizler ve internet trafiğini şifreleyerek zararlı şeylerde korur. Bu uygulama ücretsiz bir VPN ağı kullanarak tüm sitelerin engellerini kaldırır. Özellikle ülkemizde sık sık yaşanan Facebook, Twitter ve Youtube gibi sosyal ağ sitelerinin engellenmesi durumlarına karşılık sürekli telefonunuzda bulunması gereken bir uygulamadır.

ZenMate Tanıtım Videosu

ZenMate iOS VPN Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 6,4 MB
Dil: İngilizce
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistemi: iOS 8.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Yasaklı Sitelere Giriş VPN Uygulaması – ZenMate Security & Privacy VPN İndir Donwload”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler