iPhone ve iPad İçin Yüz Değiştirme Uygulaması – FaceApp İndir

iOS için geliştirilen FaceApp uygulaması ile yüzünüzü değiştirin. FaceApp uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda fotoğrafları yaşlandırabilir, gençleştirebilir, güzelleştirebilir, kolajlar oluşturabilir ve cinsiyet değişiklikleri yapabilirsiniz.


iOS İçin FaceApp Uygulaması

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlar için FaceApp uygulamasını indirerek tek tık tıklama ile yüzünü değiştirebilirsiniz. Yüz değiştirme uygulamaları arasında en başarılılarından olan FaceApp uygulaması son zamanların iPhone ve iPad cihazlar arasında en popüler uygulama oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS cihazlarda FaceApp uygulamasını kullanarak fotoğraflardaki yüzleri tek tıklama ile değiştirebiliyorsunuz. İster galerideki bir fotoğrafı seçin isterseniz anında çektiğiniz fotoğrafı düzenleyin.

iPhone ve iPad cihazlarınızda bu uygulama ile yüzünüzü yaşlandırabilir, gençleştirebilir, gülümseme ekleyebilir veya 4 farklı görüntü ile kolaj oluşturabilirsiniz. Kolaj oluştururken cinsiyet değişikliği de yapabiliyorsunuz. Yani görüntüyü kadın yada erkek olarak değiştirebiliyorsunuz.

Uygulama kendi yapay zekasını kullanarak çok başarılı sonuçlar çıkarıyor.

FaceApp

FaceApp (iOS) Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   28 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son sürüm
İşletim Sistemi   iOS 8.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Yüz Değiştirme Uygulaması – FaceApp İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler