iPhone ve iPad İçin Yüz Değiştirme Uygulaması – MSQRD İndir

iPhone ve iPad için geliştirilen yüz değiştirme uygulaması MSQRD ile eğlenceli fotoğraflar ve videolar çekebilirsiniz. Hem video çekerken hemde fotoğraf çekerken yüzünüzü değiştirin ve eğlenceli görüntüleri sevdikleriniz ile sosyal medyada paylaşın.


iOS İçin Fotoğraf ve Video Yüz Değiştirici

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlar için MSQRD uygulaması hem fotoğraflarınız için hemde videolarınız için yüz değiştirme uygulamasıdır. Ön kameradan yada arka kameradan  gerçek zamanlı bir şekilde yüz değiştirme işlemi uygulayıp fotoğraflar çekebilir yada videolar kaydedebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS cihazlarınızda birbirinden güzel 3D animasyonlu görüntüler ile yüzleri değiştirip sosyal medyada arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Onlarca efekt ve yüz maskesini kullanarak yüzlere panda, zombi, maymun, kaplan vs. dönüştürmeleri yapabilirsiniz..

MSQRD uygulaması ile canlı yayınlar yaparken de yüzünüzü değiştirebilir yada maskeler kullanabilirsiniz. Hayvanlar, spor, yüzler ve eğlence gibi çeşitli kategorilerden yüz değiştirme objelerini kullanabilirsiniz.

msqrd-iphone

iOS İçin MSQRD Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   178 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi  iOS 8.4 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Yüz Değiştirme Uygulaması – MSQRD İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler