iPhoneve iPad İçin Uzaktan Masaüstü Bağlantısı – Alpemix Remote Desktop Control

iPhone ve iPad cihazlar için Alpemix Remote Desktop Control uygulamasını kullanarak uzaktan bilgisayara bağlanabilirsiniz. iOS cihazlarınızdan uzak masaüstü bağlantısı kurmak için ücretsiz olan Alpemix uygulamasını indirin.


iOS İçin Uzak Masaüstü Bağlantısı

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınızdan bilgisayara bağlanmak ister misiniz? iPhone ve iPad için Alpemix Remote Desktop Control uygulaması ile uzaktan bilgisayarınıza bağlanabilir ve bilgisayarı yöntebilirsiniz. Ücretsiz olaran Alpemix Remote Desktop Control uygulamasını iPhone ve iPad cihazınıza indirin ve tek tıklama ile bilgisayara uzaktan bağlanın. Tek yapmanız gereken bilgisayarınızdaki ID parolayı iOS  cihazınızdaki Alpemix Remote Desktop Control uygulamasına girmek.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad cihazlarınızdan dilediğiniz yerden bilgisayarınıza bağlanabilir ve arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Bilgisayarda sorun yaşayan arkadaşlarınıza yardım etmek ve iş ile alakalı işlerinizi uzaktan halletmek için harika bir yöntem.

iOS cihazlarınızdan işyerinizdeki bilgisayara bağlanarak sunumları izleyebilir ve iş arkadaşları ile ortak projeler üzerinde görüşebilirsiniz.

Alpemix Remote Desktop Control uygulaması ile uzak bilgisayara bağlanmak için ya anlı ID parolalar kullanırsınız, ya listenizdeki kişilere bağlanma teklifi gönderebilirsiniz yada sürekli erişim parolası ile uzak masaüstü bağlantısı kurabilirsiniz.

alpemix-pro-uzak-masaustu

Alpemix Remote Desktop Control Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   67 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   iOS 7.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhoneve iPad İçin Uzaktan Masaüstü Bağlantısı – Alpemix Remote Desktop Control”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler