Karaoke Yapma Programı – DART Karaoke Studio İndir

Karaoke yapma programı olan DART Karaoke Studio sayesinde şarkılardan sanatçının sesini çıkarabilir ve kendi sesinizi ekleyebilirsiniz. Güzel bir karaoke oluşturma programı arıyorsanız bu programı deneyin.


Karaoke Yapmak İçin Gelişmiş Program

DART Karaoke Studio programı karaoke yapmanızı sağlayan bir programdır Bu program, Karaoke’de kullanılacak müzik dosyalarını hazırlamanızı sağlar.  DART Karaoke Studio, farklı kaynaklardan ses dosyalarını kaydetmenize, stereo ses kaydından vokalistin sesini ortadan kaldırmanıza ve şarkının şarkı sözlerini “yerelleştirilmiş” ses müziğiyle senkronize etmenize olanak tanır.

Sponsorlu Bağlantılar

DART Karaoke Studio ile kendi vokal parçanızı kaydedebilir ve kendi performansınızı orijinal kayıttan çıkarılan müzik ile karıştırabilirsiniz.Program CD + G parçalarını ve CD + G dosyalarını oluşturabilir ve çalabilir ve kendi ses CD’lerini, CD Metninizi veya CD + G’yi yazabilmenizi sağlar.

Programı açtığınızda bir sihirbaz aracılığıyla programı nasıl kullanacağınız anlatılacak. Şarkı dosyalarını seçerken .wav dosyalarını veya .mp3 dosyalarını kullanabilirsiniz.

DART Karaoke Studio

DART Karaoke Studio Detayları

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 10.8 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Karaoke Yapma Programı – DART Karaoke Studio İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler