Kaspersky Anti-Virus 2016 İndir – PC İçin Antivirüs Programı İndir Yükle

Bütün virüs ve kötü niyetli yazılımlara karşı bilgisayarınızı Kaspersky Anti-Virus 2016 ile koruma altına alabilirsiniz. Sürekli güncellenen yapısı ile en yeni virüsler, casus yazılımlar, solucanlar ve daha fazla tehdte karşı bilgisayarınız koruma altına alır. Bilgisayarınızı yavaşlatmadan çalışır ve basit bir arayüz ile kullanımı kolaylaştırır.


Kaspersky Anti-Virus 2016 İle PC Güvenliği

Kaspersky Anti-Virus 2016 sayesinde bilgisayarınıza zarar vermek isteyen casus yazılımlar, virüsler, truva atları, solucanlar ve diğerkötü niyetli yazılımlara karşı bilgisayarınız güvende olacak. Bulut güvenliği sayesinde sürekli olarak bilgisayarınız zararlı yazılımlara karşı korunmuş oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarı kasmadan çalışan Kaspersky Anti-Virus 2016 programının aynı zamanda Oyuncu Modu da bulunuyor. Bu modu açarak oyun oynarken hiçbir sorun yaşamazsınız.

Teknik desteği de unutmayan firma Kaspersky Anti-Virus 2016 ile birlikte ücretsiz bir My Kaspersky hesabı da sunuyor. Bu hesap ile her yerden güvenliğinizi yönetebilir, güvenlik ve lisans durumunu kontrol edebilir, temel güvenlik ayarlarını düzenleyebilir, teknik destek erişimi alabilirsiniz.

Kaspersky Anti-Virus 2016

Kaspersky Anti-Virus 2016 Detayları

Lisans: Deneme (30 gün)
Boyut: 163 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Kaspersky Anti-Virus 2016 İndir – PC İçin Antivirüs Programı İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler