Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2016 İndir – PC, Mac ve Android İçin Antivirüs Programı İndir Yükle

Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2016 programı ile tüm cihazlarınızı koruyabiliyorsunuz. Windows PC, Mac ve Android telefon ve tabletlerinizi Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2016 ile tek bir yazılım ile her türlü tehdite karşı koruma altına alabilirsiniz. İnternet tehditlerine ve her türlü zararlı yazılımlara karşı en iyi koruma.


Tüm Cihazlar İçin Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2016

Kaspersky tarafından komple bir koruma sunan ve tüm cihazlarınızı koruyan ürünü Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2016 resmen yayımlandı. PC, MAC ve Android cihazlarınızı koruma altına Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2016 programını ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kötü amaçlı yazılımlardan olan virüsler, casus yazılımlar, güncel internet tehditleri ve daha fazlası için komple bir koruma sunuyor. Ayrıca Android cihazının kaybolması yada çalınması durumunda cihazlarınızı kilitlemeniz, silmeniz ve yerini tespit etmeniz mümkün.

En önemli yeniliklerden birisi de Web Kamerası Koruması oldu. Kötü niyetli kişilerin web kameranızı kullanarak sizi gözetlemesi Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2016 ile artık mümkün olmayacak.

Bankacılık ve alışveriş için ekstra güvenlik tedbirleri, çocukları internetin tehlikelerinden koruma önlemleri, bilgisayarı kasmayan performansı ve anlaşılabilir basit bir arayüze sahip olması ile en iyi güvenlik çözümlerinden birisi.

Kaspersky Internet Security - çoklu cihaz 2016

Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2016 Detayları

Lisans: Deneme (30 gün)
Boyut: 165 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Window, Mac ve Android
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2016 İndir – PC, Mac ve Android İçin Antivirüs Programı İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler