Kişiselleştirilen Alternatif İnternet Tarayıcısı İndir – 1stBrowser İndir Yükle

1stBrowser tarayıcısı daha sade ve kişiselleştirilebilir bir internet tarayıcısıdır. Bir çok gelişmiş özelliğinin yanı sıra Chrome altyapısını kullanan bu tarayıcı Google Chrome ile de benzerlik taşır. Farklı ve alternatif tarayıcı kullanmak isteyenler için güzel bir seçenek.


1stBrowser İle Kişisel Tarayıcıya Sahip Olun

İlk kullanmaya başladığınız anda Google Chrome kullanıyor hissine kapılıyor olabilirsiniz. Çünkü açık kaynak kodlu olan Chromium alt yapısını kullanan bir tarayıcıdır. 1stBrowser buna rağmen Google Chrome’dan daha gelişmiş ve daha kişiselleştirilebilir bir tarayıcı. 1stBrowser tarayıcısı üstelik eklenti kullanmadan bütün bu özelleştirmeleri yapmanıza imkan tanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayarlar menüsünden size uygun uzantıları ekleyebiliyor ve ana sayfanızı istediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz. Ayrıca Chrome ve Firefox gibi diğer tarayıcılardan yer imleri ve diğer ayarlarınızı da alabiliyorsunuz.

1stBrowser

Tarayıcının kendine ait bir de video indirme özelliği bulunuyor. Bu video indirme özelliği sayesinde gezdiğiniz sitelerdeki video ve diğer medya öğelerini indirebilirsiniz.

1stBrowser Tarayıcı Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 3,7 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 42.0.2311
İşletim Sistemi: Windows Vista ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Kişiselleştirilen Alternatif İnternet Tarayıcısı İndir – 1stBrowser İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler