Koblosuz İnternet Wifi Şifre Bulma ve Görüntüleme Programı İndir – Wifi Key Finder İndir Download Yükle Bedava

Kablosuz internet şifrenizi unuttuysanız Wifi Key Finder programı ile hemen tekrar öğrenin. Unuttuğunuz Wifi şifrenizi Wifi Key Finder ile tekrar görüntüleyebilirsiniz. Ücretsiz ve basit bir kullanıma sahip bu program ile ağları tarıyorsunuz ve bulunan ağların bilgilerini görüntülüyorsunuz.


Wifi Key Finder 1.0.1 İle Wifi Şifrelerini Bulun

Kablosuz internet şifrenizi unuttuysanız Wifi Key Finder programı ile hemen tekrar öğrenin. Unuttuğunuz Wifi şifrenizi Wifi Key Finder ile tekrar görüntüleyebilirsiniz. Ücretsiz ve basit bir kullanıma sahip bu program ile ağları tarıyorsunuz ve bulunan ağların bilgilerini görüntülüyorsunuz. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 781 KB
Dil: Ingilizce
Versiyon: 1.0.1
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Tespit edilen kablosuz ağ profillerinin adını gösteren program, ayrıca görüntülenen kablosuz ağların hangi şifreleme tipiyle (WPA, WEP ve diğerleri) korunduğunu da göstermektedir. Wifi şifresini unutmamanız için liste üzerinde yer alan tüm ağlar için yedekler oluşturmanıza da olanak sağlayan program, bu yönüyle de oldukça kullanışlıdır.

Aynı zamanda program yardımıyla kablosuz ağ parolalarının yer aldığı bir liste yazdırma şansına da sahipsiniz. Ayrıca sadece birkaç tıklamayla kendi ağınızın parolasını kopyalayarak başka bir uygulama üzerine kolayca yapıştırabilirsiniz.

Wifi Key Finder

Wifi Key Finder özellikle bağlantı sorunları nedeniyle şifrelerini sürekli olarak kaybeden kullanıcılar için tasarlanmıştır. Bilgisayarınız üzerinde kullanmakta olduğunuz birçok program veya uygulamanın şifre istediğini düşündüğünüz zaman, kablosuz ağ bağlantısı için gerekli şifreleri hatırlamak yer yer zor olabilir.

Sonuç olarak kablosuz ağ bağlantısına, şifresini unuttuğu için erişim sağlayamayan kullanıcılar için oldukça geçerli bir çözüm sunan Wifi Key Finder, gerçekten denemeye değer.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Koblosuz İnternet Wifi Şifre Bulma ve Görüntüleme Programı İndir – Wifi Key Finder İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler