Kod Yazma ve Uygulama Geliştirme Programı – Microsoft Visual Studio Professional 2015 İndir

Kod yazma işi Microsoft Visual Studio Professional 2015 ile artık çok kolay. Bütün platformları desteklemesi, bulut desteği ve takım çalışması için bütün profesyonel araçları sunması ile Android, iOS ve Windows için uygulamalar geliştirmenizi sağlar.


Program ve Uygulama Yazmak İçi En İyisi

Microsoft Visual Studio Professional 2015 programı kod işi ile uğraşanlar için harika seçenekler sunuyor. Program yazmak ve mobil uygulamalar geliştirmek için ihtiyacınız olan bütün araçları sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Visual Studio Professional 2015 programı istediğiniz bütün uygulamaları geliştirebileceğiniz bütün araçları sunuyor. Proje planlama araçları, takım odaları, grafikler ve daha fazlasını sunuyor.

Xamarin özelliklerini içeren Visual Studio Professional programı Android, iOS ve Windows için mobil uygulamalar geliştirmenizi sağlıyor. Hiçbir kısıtlama olmadan profesyonel mobil geliştirme, kod paylaşımı ve hata ayıklama özellikleri sunuyor.

Bütün platformlar için uygulama geliştirme ve bulut üzerine inşa edebileceğiniz ve PC web üzerinden erileşebileceğiniz bir çok çok uygulama projesi oluşturma. Tüm platformlar için destek sunar.

Takım çalışmaları için Code Lens özelliği sunan program, bulunduğunuz kod üzerindeki kod referanslarını, kod üzerinde yapılan değişiklikleri, bir yöntemi en son kimin değiştirdiğini göstererek ve testlerin geçerli olup olmadığını keşfederek çalışmanıza odaklı kalmanıza yardımcı olur. Program aynı zamanda Team Foundation Server 2015’i içerir.

visual-studio-professional

Microsoft Visual Studio Professional 2015 Detayları

Lisans:  Deneme Sürümü
Boyut:   200 KB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem   Windows Xp ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Kod Yazma ve Uygulama Geliştirme Programı – Microsoft Visual Studio Professional 2015 İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler