Kolay ve Hızlı Sesli Kur’an-ı Kerim Öğrenme Programı – ElifBeTe İndir Download Yükle Bedava

Kur’an-ı Kerim öğrenmek isteyenler için geliştirilen ElifBeTe isimli bu uygulamayı Windows 8 masaüstü bilgisayarlarda, dizüstü bilgisayarlarda ve tabletlerde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Kolay bir şekilde Kur’an-ı Kerim öğrenmek istiyorsanız bu uygulamayı indirin.


ElifBeTe İle Hızlı ve Kolay Kuran Öğrenin

Kur’an-ı Kerim öğrenmek isteyenler için geliştirilen ElifBeTe isimli bu uygulamayı Windows 8 masaüstü bilgisayarlarda, dizüstü bilgisayarlarda ve tabletlerde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Kolay bir şekilde Kur’an-ı Kerim öğrenmek istiyorsanız bu uygulamayı indirin.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 11,9 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: Win8/8.1
Sponsorlu Bağlantılar

Kur’an-ı Kerim öğrenmek isteyenler için güzel bir uygulama.  Hızlı ve kolay bir şekilde Kuran öğrenmek istiyorsanız tam size göre. Uygulama içerisinde yer alan bütün bilgiler seslendirilmiştir.

ElifBeTe  isimli bu uygulamada okumada gerekli olan harf ve hareke bilgileri ile özet olarak bazı okuma kuralları da sizlere sunulmuştur. ElifBeTe uygulamasında aynı zamanda namaz duaları ve surelerde sesli bir şekilde yer almaktadır.

ElifBeTe

ElifBeTe uygulamasının kullanımı oldukça kolaydır ve bütün harflerin hem sesli hemde görüntülü yazılış ve okunuşları kolay bir şekilde Kuran öğrenmenizi sağlayacak.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Kolay ve Hızlı Sesli Kur’an-ı Kerim Öğrenme Programı – ElifBeTe İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler