Kolay Video Düzenleme Programı – Wondershare Video Editor İndir

Wondershare Video Editor programı yeni başlayanlar için basit bir video düzenleme programıdır. Zaman çizelgesine dayalı video düzenleme özellikleri sayesinde her öğe üzerinde hassas kontrol imkanı sunar. Videolara metin şablonlarını ekleyin, efektleri filtreleyin, istediğiniz PIP ve geçişleri sık kullanılanlara ekleyin.


Videoları Düzenlemek İçin Kolay Bir Program

Wondershare Video Editor, efektler, sesler ve geçişler ekleyerek videolar oluşturmanıza ve düzenlemenizi sağlar. Yeni başlayanlar için idealdir, çünkü Adobe Premier gibi profesyonel uygulamaları yansıtır ancak çok daha basittir.

Sponsorlu Bağlantılar

Wondershare Video Editor ile, video ve ses dosyalarını meyda penceresine aktarmanız ve aşağıdaki zaman çizelgesine sürüklemeniz yeterlidir. Burada dosyalarınızı düzenleyebilir, sahneler ve diziler arasına ses, efektler, çekim öğeleri ekleyebilirsiniz. Temel düzenleme ve geçiş araçları kliplerden bir videoyu hızlı ve kolay bir şekilde birleştirmenize olanak tanır.

Videoları düzenlemenin kolay bir yolunu arıyorsanız, ancak profesyonel programlar için hazır değilseniz, Wondershare Video Editor  ile başlatmak doğru bir seçim olacak.

Wondershare Video Editor

Wondershare Video Editor Detayları

Lisans:   Deneme Sürümü
Boyut:   700 KB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   7.3.1
İşletim Sistemi  Windows 7/8/10
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Kolay Video Düzenleme Programı – Wondershare Video Editor İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler