Komple Antivirüs Programı İndir – Norton Security with Backup İndir Yükle

Norton 360 programının yenilenmiş versiyonu olan Norton Security with Backup programı komple bir çözüm sunuyor. 10 aygıta kadar koruma sunan Norton Security with Backup programı garanti bir koruma sunarak para iadesi sözü veriyor.


Norton 360 Yerine Norton Security with Backup

Norton Security with Backup isimli bu yeni program Norton 360 programının yeni adı diyebiliriz. Norton 360 programı isim değiştirerek Norton Security with Backup oldu. Komple bir çözüm sunan Norton Security with Backup, isminden de anlaşılacağı üzere aynı zamanda yedekleme imkanı da sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Norton Security with Backup programı çok gelişmiş bir antivirüs programıdır ve cihazlarınızı virüslere, casus yazılımlara, kötü amaçlı yazılımlara ve diğer çevrimiçi saldırılara karşı korumaktadır. Sıradan bir antivirüs programının aksine kimliğinizi ve çevrimiçi işlemlerinizi korur.

Norton Security with Backup programının komple bir antivirüs program olmasının nedeni ise tüm cihazlarınızı koruyor olmasıdır. PC, Mac, iOS ve Android cihazlarınızı tek bir program ile korumuş oluyorsunuz. 10 cihaza kadar koruma sunan bu program gerçek zamanlı bir şekilde sizi korur. virüslere karşı garanti koruma vaad eden bu program sizi koruyamadığı takdirde para iadesi yapacağını da söylüyor.  Aygıtlarınızdan herhangi birine Norton’un kaldıramadığı bir virüs bulaşırsa paranız iade edilecek garantisi veriliyor.

Windows cihazınızda 25 GB’a kadar verilerinizi yedekler. Güvenilmez web sitelerine karşı sizi korur. Çocukların internet tehlikelerine karşı korunmasını sağlar. Android uygulamaları mağzadan indirdiğiniz vakit tehlikelere karşı sizi uyarır.

Norton Security with Backup

Norton Security with Backup Sistem Gereksinimleri

Desteklenen İşletim Sistemleri

  • Microsoft® Windows® XP (32 bit) Home/Professional/Tablet PC/Media Center (32 bit) Service Pack 3 (SP 3) veya üstü ile
  • Microsoft Windows Vista® (32 bit ve 64 bit) Starter/Home Basic/Home Premium/Business/Ultimate Service Pack 1 (SP 1) veya üzeri.
  • Microsoft Windows 7 (32 bit ve 64 bit) Starter/Home Basic/Home Premium/Business/Ultimate Service Pack 1 (SP 1) veya üzeri
  • Microsoft Windows 8/8 Pro (32 bit ve 64 bit)
  • Microsoft Windows 8.1/8.1 Pro (32 bit ve 64 bit)
  • Microsoft® Windows® 10 (32 bit ve 64 bit). Edge tarayıcısı desteklenmiyor
  • Mac OS® X’in geçerli ve önceki iki sürümü
  • Android™ 2.3 veya üzeri (Google™ Play uygulaması yüklü olmalıdır)
  • iOS® 6 veya üzeri

Norton Security with Backup Detayları

Lisans: Deneme Sürümü (30 Gün)
Boyut: 123 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 22.5.0
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Komple Antivirüs Programı İndir – Norton Security with Backup İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler