Mac Bilgisayar İçin WhatsApp Uygulaması – WhatsApp Mac İndir Yükle

WhatsApp uygulamasının Mac bilgisayarlar için çıkan versiyonunu indirerek masaüstünden WhatsApp kullanabilirsiniz. Mac bilgisayarlar için WhatsApp masaüstü uygulaması sayesinde sohbetlerinizi telefonla yada web üzerinden değil, direk bu program üzerinden yapabileceksiniz.


MAC PC için WhatsApp Çıktı!

MAC işletim sistemli bilgisayarlar için WhatsApp uygulaması resmen çıktı. Mac bilgisayarınızda daha önceleriWhatsApp kullanmak için WhatsApp Web uygulamasını kullanmak zaroundaydınız. Ancak WhatsApp Mac uygulaması sayesinde bundan böyle WhatsApp uygulamasını bilgisayarınızda tarayıcı üzerinden değil de direk bu uygulama üzerinden kullanacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Web uygulaması ile aynı tasarım ve kullanıma sahip olan WhatsApp Mac uygulaması farklı olarak web tarayıcı bağımlılığını ortadan kaldırıyor.

WhatsApp masaüstü uygulamasını indirip bilgisayara yüklediğinizde sizden telefondaki Whatsapp uygulamasını açarak QR kodu taratmanızı isteyecek. WhatsApp uygulamasını telefondan açıp ayarlar kısmında yer alan “WhatsApp Web” seçeneğine tıklayarak QR kodu taratabilirsiniz.

WhatsApp masaüstü uygulaması sadece Mac OS X 10.9 ve daha üstü bilgisayarlarda kullanılabiliyor.

Ayrıca bkz: Windows İçin Whatsapp İndir

WhatsApp masaüstü

WhatsApp Programı Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 51,7 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Mac OS X 10.9 ve daha üstü
Sponsorlu Bağlantılar

One thought on “Mac Bilgisayar İçin WhatsApp Uygulaması – WhatsApp Mac İndir Yükle”

  1. ferit dedi ki:

    bu çok güzel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler