MAC İçin En İyi ve En Hızlı Alternatif Tarayıcı – Opera İndir

Mac bilgisayarınız için hızlı, güvenli ve gelişmiş bir internet tarayıcısı arayanlar için Opera en iyisini sunuyor. En hızlı internet tarayıcısı olan Opera, aynı zamanda dahili reklam engelleyici, yasaklı sitelere girmek için dahili VPN servisi ve dahili indirme yöneticisi gibi özellikleri bulunuyor.


Mac için Opera Tarayıcı

Mac işletim sistemli bilgisayarınız için hızlı ve güvenilir bir tarayıcı arıyorsanız kesinlikle Opera internet tarayıcısını tercih etmelisiniz. Opera tarayıcı Google Chrome’dan bile daha hızlı bir tarayıcıdır. Ayrıca Opera tarayıcısını tercih etmenizin bir diğer nedeni ise dahili reklam engelleme ve dahili VPN servisinin olmasıdır. Yani reklam engellemek için eklenti kullanmaya gerek yok ve yasaklı sitelere girmek için VPN eklentisi kurmanıza gerek yok.

Sponsorlu Bağlantılar

Mac için Opera tarayıcı size daha hızlı gezinme sunmak için sayfaları sıkıştırır Opera Turbo modu gibi araçlar ile süper hızlı bir şekilde internete girmenizi sağlar. Ayrıca yeni pil tasarruf özelliği sayesinde laptoplarda %50’ye varan pil ömrü tasarrufu sağlar.

Opera’da gizli pencerede internete girebilir ve VPN servisi ile yasaklı sitelere girerken güvenliğinizi happy wheels demo de sağlamış olursunuz. Tarayıcı URL kısmından aynı Chrome’da olduğu için arama yapabiliyorsunuz

Opera sync ile tarayıcınızı eşitleyebilir ve bütün yer imleri, ayarlar ve parolalar gittiğiniz her yere sizinle beraber gelir. Ayrıca taşınabilir sürümü de bulunan Opera’yı gittiğiniz her yere USB bellek ile götürebilirsiniz.

opera-tarayici

Opera Temel Özellikleri

  • Şık bir arayüz.
  • Dahili reklam engelleyici
  • Dahili VPN özelliği
  • Dahili indirme yöneticisi.
  • Özelleştirilebilir temalar.
  • Uzantılar ve Chrome uzantı desteği
  • Hızlı arama.
  • Gizli tarama modu.
  • Çok az kaynak tüketme.

Opera tarayıcısını özellikle düşük donanımlı bilgisayarlara kesinlikle tavsiye ediyoruz. Hem daha az kaynak kullanması hemde çok hızlı olması nedeniyle yavaş bilgisayarlarda takılmadan internette sörf yapabiliyorsunuz.

Opera Video Tanıtım

Opera  Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   1 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem  Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “MAC İçin En İyi ve En Hızlı Alternatif Tarayıcı – Opera İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler