Mac İçin Firefox Alternatif İnternet Tarayıcısı – Firefox İndir Yükle Türkçe

Mac için Firefox internet tarayıcı açık kaynak kodlu ve ücretsiz olarak sunulan en iyi internet tarayıcılardan birisidir. İstediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz Firefox, eklenti desteği sunar, bir çok yerleşik özellik ile gelir ve herşeyden önemlisi en güvenilir internet tarayıcılarından birisidir. Türkçe ve ücretsiz bir Mac tarayıcısı arıyorsanız kesinlikle Firefox’u indirin.


Mac İçin Mozilla Firefox

Mozilla Firefox tarayıcısı pek çok özellik ve özelleştirme seçenekleri sunan ücretsiz, açık kaynak kodlu bir web tarayıcısıdır. Mükemmel bir performans sunuyor ve gizliliğinizi korumak için harika bir şekilde tasarlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Firefox tarayıcı son olarak entegre arama motorunu da bünyesine dahil etti. Özelleştirilebilir sekmeli tarama özellikleri oldukça kullanışlı. Tarayıcının ana sayfasında, bir Google arama kutusunun yanı sıra indirme, yer imleri, geçmiş, eklentiler, senkronizasyon ve ayarlara erişmek için kısayollar yer almaktadır. Tüm temel özelliklere sahip olan tarayıcı aynı zamanda yerleşik olarak bir PDF okuyucu da barındırıyor.

Güvenliğinizi ve gizliliğinizi korumak için bir pop-up engelleyici ve bir anti-phishing filtre bulunduruyor. Her zamanki özel tarama moduna ek olarak, Firefox web happy wheels demo sitelerininin sizi izlemesini engellemek için bir seçenek sunar.

Firefox da bağlantınızın güvenli olduğunu doğrulayarak, ziyaret ettiğiniz sitelerin güvenilir olduğunu gösteren bir sistem sunmaktadır. Güvenlik güncelleştirmeleri her zaman en son tehditlere karşı korunmanızı sağlamak için otomatik olarak yapılır.

Aynı zamanda coğrafi konum ile bir yazım denetleyicisi, entegre PDF okuyucu, navigasyon özellikleri, dikkat dağıtıcı olmayan bir okuma modu da bulunuyor.

Mozilla Firefox dünyanın en popüler web tarayıcıları biridir. Güvenilirlik ve esneklik açısından tam özellik sunması ve sorunsuz bir şekilde web taraması yapmanızı sağlayan her şeyi sunuyor olması kesinlikle tercih edilmesini gösteren nedenlerdir.

Mozilla Firefox

Firefox Program Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 55 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 53.0.2
İşletim Sistemi: Mac OS X 10.6 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Mac İçin Firefox Alternatif İnternet Tarayıcısı – Firefox İndir Yükle Türkçe”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler