Mac İçin Outlook E-Posta Yönetme Programı – Outlook Express İndir

Outlook Express programı sayesinde e-postanızı yönetmek, iletişim sayfalarına ve haber gruplarına katılmak çok kolaydır.


Microsoft Outlook Express İle Maillerinizi Yönetin

Microsoft Outlook Express programı masaüstünüzde çevrimiçi bir şekilde e-postalarınızı yönetmeyi ve arkadaşlarınız ile iletişim kurmayı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Birden fazla e-posta veya haber grubu hesabınız var ise bu program ile hepsini tek bir pencerede görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, aynı bilgisayar için, birden çok kullanıcı veya kimlikler oluşturabilirsiniz. Her kimlik benzersiz e-posta klasörleri ve bireysel Adres Defterine sahiptir. Kişisel e-postadan iş e-postalarını ayrı tutmak da mümkündür.

Ileti listesini ve Önizleme bölmesini kullanarak, iletilerin bir listesini görmek ve aynı zamanda bireysel mesajları da okuyabilirsiniz. Klasör listesi, e-posta klasörleri, haber sunucuları ve haber grupları arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Outlook Express

Kişisel imza oluşturarak giden iletilere gerekli bilgileri ekleyebilir ve farklı amaçlar için kullanmak birden fazla imza oluşturabilirsiniz. Ayrıca daha detaylı bilgiler içeren bir kartvizit içerebilir.

Outlook Express Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 12,6 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Mac
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Mac İçin Outlook E-Posta Yönetme Programı – Outlook Express İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler