Mac İçin Total Video Converter İndir – Gelişmiş Video Format Dönüştürme Programı

Mac için Total Video Converter programını kullanarak videolarınızın ve seslerinizin format dönüşümlerini yapabilir ve bu dosyaları yazdırabilirsiniz. DVD dönüştürmesi de yapan program aynı zamanda video ve ses birleştirme gibi gelişmiş özellikler sunuyor.


Mac İçin Videoları Dönüştürme Programı

Mac bilgisayarınızda Total Video Converter programı ile 30 kat daha hızlı video dönüştürme ve video yazma imkanına sahip olursunuz. Hemde hiçbir kalite kaybı yaşamadan.

Sponsorlu Bağlantılar

Mac kullanıcıları, video düzenleme, video dönüştürme, DVD ve daha fazlası için yazma işlemleri yapmak için Total Video Converter programını kullanabilirsiniz. Neredeyse bütün video formatlarını destekler ve dönüştürme işlemi yapar.

30 kat hızlı dönüşüm ile herhangi bir video ve ses formatı dönüştürebilir ve DVD’leri de dönüştürebilirsiniz.Basit ve kullanışlı arayüzü ile işlemleri çok kolay yapmanızı sağlar. MOV, MP4, M4V ve daha fazlası için kayıpsız dönüşüm sağlar. 250’den fazla biçim desteği ve cihaz desteği sunar.

Mac için Total Video Converter programı ile mobil cihazlarınız ve diğer happy wheels demo cihazlarınız için MOV, MP4, AVI, MKV, FLV, VOB, MP3, M4A, OGG ve daha fazlasını dönüştürürsünüz. iPhone, iPod, iPad, Apple TV, PSP, Xbox 360, BlackBerry, Samsung ve daha fazla cihaz için video dönüşümü yapar.

Mac için Total Video Converter aynı zamanda video birleştirici ve video çoklayıcı olarak da görev yapar. Birden fazla videoyu birleştirip tek videolar haline getirmenize imkan tanır. Yine bu program ile bir video dosyasından sesleri veya müzikleri alabiliyorsunuz. Bir film içine birden fazla video ve ses ekleme ve birleştirme de yapabilirsiniz.

total-video-converter-mac

Total Video Converter for Mac Detayları

Lisans:   Deneme Sürümü
Boyut:   77 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   4.2.2
İşletim Sistemi   Mac 10.9, 10.10, 10.11, 10.12 macOS Sierra
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Mac İçin Total Video Converter İndir – Gelişmiş Video Format Dönüştürme Programı”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler