Mac İçin Ücretsiz PDF Birleştirme Programı – PDF Merger Mac İndir

Tamamen ücretsiz olan PDF Merger Mac programı birden çok PDF dosyasını birleştirip tek bir PDF dosyası haline getirmenizi sağlar. Birleştirdiğiniz PDF dosyalarının orjinalliği hiçbir şekilde bozulmaz. PDF dosyalarınızın hangi sırayla birleşmesini de ayarlayabiliyorsunuz.


Hızlı Bir Şekilde PDF Birleştirin

PDF Merger Mac programı Mac bilgisayarlar için geliştirilmiş ücretsiz bir PDF birleştirme programıdır. Bir kaç farklı PDF dosyasını tek bir PDF dosyası içinde toplamak için harika bir programdır. PDF Merger Mac programı ile birleştirdiğiniz PDF dosyaları orijinal biçimini, sayfa boyutunu ve sayfa yönlendirmelerini koruyacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

PDF Merger Mac programı ayrıca size daha sonra PDF belgeleri eklemek ve yeniden düzenleme fırsatı da veriyor. Binden fazla PDF dosyasını bir happy wheels demo kaç saniye içerisinde birleştirmektedir. PDF dosyalarınızın hangi sıra ile birleştireciğinizi de ayarlayabilirsiniz.

Sürükle bırak desteği sunan program aynı zamanda “Add” butonuna basarak da PDF dosyalarını ekleme fırsatı sunar. Eklediğiniz PDF dosyalarına birleştirerek yeni oluşturacağız PDF dosyasına isim de verebilirsiniz. Oluşturduğunuz PDF dosyalarını e-posta yoluyla arkadaşlarınıza rahatlıkla gönderebilirsiniz.

pdf-merger-mac-indir

PDF Merger Mac Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  1,9 MB
Dil:  İngilizce
Versiyon:  Son Versiyon
İşletim Sistem Mac OS X 10.8 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Mac İçin Ücretsiz PDF Birleştirme Programı – PDF Merger Mac İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler