Masaüstü Facebook Messenger Programı – MessengerTime İndir

MessengerTime programı alternatif bir Facebook Messenger programıdır. Ücretsiz olarak indirilen MessengerTime programı sade ve kullanışlı bir mesajlaşma uygulamasıdır. Facebook Messenger yerine kullanabileceğiniz ve Facebook arkadaşlarınız ile masaüstünde mesajlaşabileceğiniz ücretsiz bir programdır.


Alternatif Facebook Messenger Uygulaması

Facebook Messenger uygulamasının resmi masaüstü uygulaması olduğunu biliyoruz. Ancak bu masaüstü uygulaması ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla gideremediği için alternatif Messenger programlarına yönelebilirsiniz. MessengerTime programı da tam da böyle bir alternatif Facebook Messenger programı olarak karşımıza çıkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Basit ve sade bir kullanım imkanı sunan MessengerTime programını indirdikten sonra Facebook giriş bilgilerinizi kullanarak giriş yapmanız yeterli. Giriş yaptıktan sonra Facebook Messenger kişilerinizin hepsi listelenecek ve sohbet etmeye başlayacaksınız.

Hiçbir şekilde bir tarayıcıya ihtiyaç duymadan sadece programın kendi arayüzü üzerinde mesajlaşabileceksiniz. Program tamamen ücretsizdir.

MessengerTime

MessengerTime Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 27,8 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.1.3 Beta
İşletim Sistem  Windows 7 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Masaüstü Facebook Messenger Programı – MessengerTime İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler