Microsoft Office 2007 Uyumluluk Paketi İndir

Microsoft Office 2007 Uyumluluk Paketi sayesinde yeni Microsoft Office Word, Excel ve PowerPoint 2007 dosya biçimlerindeki belgeleri, çalışma kitaplarını ve sunuları eski Office sürümleri ile kullanabilirsiniz.


Office 2007 programları ile oluşturulan dökümanları eski sürümlü Office yazılımlarınızda açma, düzenleme, kaydetme gibi işlemleri yapabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer hala Microsoft Office 2000, Office XP veya Office 2003 gibi eski sürüm Office yazılımı kullanıyorsanız ve Office 2007 ile oluşturulan belgeler elinizde var ise bu uyumluluk paketini indirip kurmanız yeterli. Böylece Office 2007 ile oluşturulan belgeleri daha eski Office programları ile açabileceksiniz.

Microsoft Office 2007 Uyumluluk Paketi dosyasını bilgisayarınıza kurduğunuz zaman, “docx” uzantılı Word dosyalarını, “xlsx” uzantılı Excel dosyalarını ve “pptx” uzantılı PowerPoint dosyalarını sorunsuz bir şekilde açabilecek ve kaydedebileceksiniz.

Aynı zamanda bu uyumluluk paketini yüklediğiniz zaman, Microsoft Office Word Viewer 2003, Excel Viewer 2003 ve PowerPoint Viewer 2003 ile de belgeleri görüntüleyebileceksiniz.

Microsoft Office

Program Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 37.1 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Microsoft Office 2007 Uyumluluk Paketi İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler