Microsoft Security Essentials Güncelleştirme Dosyası İndir (32bit-64bit)

Microsoft Security Essentials Tanım Güncelleştirmesi dosyası sayesinde Microsoft Security Essentials programını en son virüs ve casus yazılım tehditlerine karşı güncellemiş olursunuz. Bilgisayarınızın Internet’e bağlanma sıkıntısı çekmesi durumunda en son virüsten koruma tanımlarını manuel olarak yüklemenizi sağlar.


Microsoft Security Essentials Güncellemelerini El İle Yapma

Microsoft Security Essentials Definition Updates yada Türkçe olarak Microsoft Security Essentials Tanım Güncelleştirmesi virüs ve casus yazılım tanım güncelleştirmelerini manuel olarak yüklemenizi sağlar. Bu güncelleme Microsoft Security Essentials için en son güncelleştirmeleri yükler.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Security Essentials Definition Güncellemeleri, Microsoft Security Essentials programının en yeni sürümü için en son virüs imzalarını içeren bir paket yükler. Bu güncelleme Microsoft Security Essentials’ın güncel tutmak, bilgisayarınızın her zaman korunmasını ve tarama sırasında en yeni virüslerin ve casus yazılım çeşitlerinin saptanmasını sağlar.

Bilgisayarınızda Windows Vista veya Windows 7 çalışıyorsa, Başlat’ı tıklatın, Belgeler’i tıklatın ve tanım dosyasını kaydettiğiniz klasörü bulun. Mpam-fe.exe dosyasını happy wheels demo sağ tıklatın, Yönetici olarak çalıştır’ı tıklatın ve sonra Evet’i tıklatın. Bir yönetici parolası girmeniz veya onaylamanız istendiğinde, parolayı yazın veya onay verin ve tanım dosyaları yüklenirken bekleyin.

Bilgisayarınızda başka herhangi bir Windows işletim sistemi çalışıyorsa, en son tanım dosyasını yüklemek için yönetici olarak oturum açmış olmalısınız. Dosyayı kaydettiğiniz klasöre gidin ve en son tanım dosyasını yüklemek için Mpam-fe.exe dosyasını çift tıklatın.

Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials Güncellemesi Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   129 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   1.5.0
İşletim Sistemi   Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP (64bit)

Microsoft Security Essentials Güncelleştirme 32-bit İndir

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Microsoft Security Essentials Güncelleştirme Dosyası İndir (32bit-64bit)”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler