Minecraft Benzeri Makine İnşa Etme Oyunu – MachineCraft İndir Yükle

Minecraft benzeri bir oyun olan MachineCraft oyunu ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor. MachineCraft oyununda kendi makinalarınızı yaparak arkadaşlarınız ile yarışabiliyorsunuz. Aynı zamanda yaptığınız makinelerle arkadaşlarınızın makinelerini savaştırabilirsiniz.


Makinelerinizi Yapın ve Savaşın

MachineCraft oyunu meşhur Minecraft oyunu türünde bir oyundur ancak bu oyunu konusu isminden de anlaşılacağı üzere tamamen makinelere odaklıdır. Bu oyundaki amacını blokları kullanarak makineler yapmak ve bu makinelerle diğer oyunlara karşı savaşmak.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunda temel makina iskeletlerinden birini seçiyorsunuz ve bu iskelet üzerine kendi hayal gücünüzü kullanarak makinenizi inşa ediyorsunuz. Bazı parçalar fonksiyonel parçalardır ve bu parçaların dönme, hareket etme ve ateş etme gibi özellikleri bulunuyor. Bu oyunda otomobil, motosiklet, tanklar, uçaklar, helikopterler, gemiler ve happy wheels demo daha bir çok makine yapabilirsiniz.

Online modda diğer oyuncularla makinelerinizi yarıştırabiliyor veya savaştırabiliyorsunuz. Oyunda bir oda oluşturabiliyor ve oluşturduğunuz odaya 30 kişiye kadar davet edebiliyorsunuz. Bu odada kuralları siz koyarak makineleri yarıştırabiliyorsunuz.

MachineCraft

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: WindowsXP
  • İşlemci: Core2Duo
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD4000
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan

MachineCraft Video Tanıtım

MachineCraft Oyunu Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut:
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Minecraft Benzeri Makine İnşa Etme Oyunu – MachineCraft İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler